Захід Пам’яті Героїв Небесної Сотні

18 лютого 2022 року у Городоцькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 імені Тараса Кулєби та Андрія Одухи, в приміщенні бібліотеки, завідуюча Оксана Хамик, відбувся захід Пам’яті Героїв Небесної Сотні, який підготувала та провела педагогічний працівник школи Ярослава Веселова.

На майдані основною рушійною силою була молодь і студенти.

Революція Гідності змінила країну. І змінила кожного з нас. Здобули право жити у гідній справедливій, вільній країні. Нехай не зразу, але з часом жити, як молодь Європи, Великобританії, Канади, США, Австралії.

Мета Революції Гідності – примусити владу працювати заради своїх громадян, заради кращого майбутнього. Зміни в країні дісталися дорогою ціною – втратами території і людськими жертвами. Гідність – це цінність усякої людини, це особисте ставлення до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства, в якому визначається цінність особистості.

Україна заплатила надзвичайно високу ціну за те, щоб гідність була першою ознакою людини.

Якщо хтось захоче позбавити нас нашої гідності, то ми зможемо себе захистити. На цьому заході яскраві українські костюми учнів підкреслювали любов батьків до держави України і до своїх дітей. На згадку про загиблих за Україну запалили свічки біля фотографій Героїв Майдану. Гімн Майдану «Плеве кача», марш української армії «Зродились ми великої Години», документальні відео із зображенням боїв на сході України сильно вплинули нас всіх, на очах дітей та дорослих було видно сльози, які розривали душу і серце.

Небесна сотня – це Господні діти

Послало небо в допомогу нам.

Це дуже важко – ніде правду діти

Протистояти нашим ворогам.

Вчителі Ганна Прокурат та Юлія Тітова помолилась разом з дітьми за Героїв Небесної Сотні. Малеча для вшанування Героїв України напам’ять розповіла патріотичні вірші.

Вклонімось низько,

Станьмо на коліна.

В скорботі наша рідна Україна

За тими хто віддав своє життя.

Маленькі патріоти вірять, що ми в російсько – українській війні виграємо, бо надто ми любим свою Україну. За ними майбутнє.

На заході була присутня директорка Городоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 імені Тараса Кулєби та Андрія Одухи – Любов Шугало, яка промовила, що Вона гордиться маленькими патріотами, які дають впевненість, що Вільна, Незалежна, Прекрасна Україна буде та не зіб’ється з обраного Європейського шляху.