День святого Миколая

#angel_fund

День святого Миколая- це найбажаніший день у році для дітлахів. За звичаєм, напередодні свята діти пишуть листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями і вкидають їх до поштової скриньки або кладуть за вікно і звертаються з проханням здоров’я собі та батькам. Так і наші третьокласники вже написали листа святому та чекають його і вдома, і в школі.

Але один наш учень із мамою натрапив в інтернеті на лист-прохання від святого Миколая. Так, так! Святий Миколай інколи дуууже потребує допомоги, тому і звернувся з пропозицією стати його помічниками і свою частину подарунків віддати на потребу іншим діткам, особливо тим, які чекають, крім солодощів та іграшок , швидкого одужання.

Порадившись з батьками та однокласниками, наші джмелики вирішили не чекати гостинців, а самі стати помічниками Миколая. Діти долучились до збору коштів у благодійний фонд «Із янголом на плечі». Адже приємно не тільки отримувати, але й віддавати, знаючи, що комусь це життєво необхідно.

Учні 3-Б класу просять всіх небайдужих теж допомогти здійснити мрію когось із діток, які мають найбільше бажання- бути здоровим.